קצרים בולטים

את מי את אוהבת יותר

ישראל 2017, עלילתי. 22 דקות, עברית, כתוביות באנגלית

לרונה יש חבר חדש, שמזעזע את הקשר המורכב גם ככה שלה עם אמא שלה. שתי שחקניות עילאיות נפגשות לדו קרב של עלבונות, מניפולציות, אהבה ושנאה.

תסריט ובימוי: שירה פורת. הפקה: רותם שוחט, זהר נבו, ביה"ס לקולנוע וטלוויזיה ע"ש סטיב טיש – תל אביב. צילום: איל אלישע. עריכה: רני אבידן. משחק: הדס ירון, יבגניה דודינה, עמרי רווה. הופק בסיוע קרן גשר.

שניה מהבית

ישראל 2018. עלילתי. 24 דקות. עברית. כתוביות באנגלית.

נוגה בת 17 ואין לה מקום בעולם. הפרידה של הוריה הפכה את בית המשפחה לשדה קרב. כשהיא לא נמצאת שם כדי לגשר בין הצדדים היא נמלטת לעבודה בבר, שם היא פוגשת ברמן מבוגר. סרט התבגרות מתוק וכואב, עם הופעה מצוינת של מילי עשת בתפקיד הראשי.

תסריט ובימוי: תמר גורן. הפקה: רוני הוברמן, מנשר לאומנות. צילום: עומר לוטן. עריכה: שי לוי. משחק: מילי עשת, דן תורן, עומרי רוה.

האלטעזאכן

ישראל 2018, עלילתי. 15 דקות, עברית, כתוביות באנגלית

ציון לשבח ופרס חביב הקהל, הפסטיבל הבינלאומי לסרטי סטודנטים, תל אביב.

כשיהודה האלטעזאכן ובנו יוצאים למסע אחרון עם אלברטו הסוס, העצבנות וחוסר המנוחה של האב מקשים על הבן. ההפקה העצמאית והשחקן הראשי, שהוא אלטעזאכן בעצמו, נותנים לסרט תחושה אותנטית, כתיעוד של מקצוע הולך ונעלם.

תסריט ובימוי: רוני בהט. הפקה: נבו יעקובוביץ, תמר אלון. צילום: עמרי ברזילי. עריכה: עידו חן, תמר גלמן. משחק: יהודה רומנו, אלעד חביביאן, אלברטו.

איך לשחות

ישראל 2018, עלילתי. 15 דקות, עברית, כתוביות באנגלית

אביגיל בהריון מתקדם, אבל משהו חסר. מפוחדת מהלידה המתקרבת, היא מאמצת שותפה לפשע לאחר צהריים אחד. הסרט השתתף בפסטיבל פאלם ספרינגס לסרטים קצרים ובפסטיבל אנקאונטרס באנגליה.

תסריט ובימוי: נעה גוסקוב. הפקה: לאה טוניק. צילום: איתן חתוכה. עריכה: נוי ברק. משחק: אורלי זילברשץ, דינה סנדרסון.